Neobvyklý výlet do světa lidí s hendikepem.

Neobvyklý výlet do světa lidí s hendikepem. 1

Žáci základní školy pojedou 22.2. na interaktivní výstavu- Lidé odvedle -

Odjezd 8:15 hodin autobusem- sraz žáků nejdéle v 8:00h ve škole. Návrat ve 12:15h- oběd ve škole. Vstup zdarma. S sebou drobné kapesné. Peníze za autobus se vybírají 23.2. .

Informace, které Vám pomohou přiblížit výstavu: Interaktivní výstava Lidé odvedle návštěvníkům unikátním způsobem přibližuje každodenní život hendikepovaných. Je otevřena široké veřejnosti se zaměřením na žáky základních a středních škol. Právě proto je zde život lidí s postižením prezentován interaktivní formou: návštěvníci o něm nejsou pouze „informováni“, ale mají možnost si jeho úskalí vyzkoušet na vlastní kůži.

Návštěvníkům přibližuje život lidí s postižením zrakovým, sluchovým a tělesným prostřednictvím osobních zážitků.

Budete mít možnost vydat se na neobvyklý výlet, během něhož si vyzkoušíte, jaké to je cestovat a někdy hůře slyšet, jindy mít omezenou pohyblivost nebo dokonce při plnění některých úkolů nevidět.

Školní kolektivy provede výstavou muzejní edukátorka.

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Dostaví-li se v květnu častěji bouřky, jest to jistým znamením chladnějšího léta.

dnes, pondělí 6. 5. 2024
úterý 7. 5. zataženo 14/6 °C